portret
Олекcій Добродькін

Програма

кандидата на посаду міського голови Тернівки Олексія Добродькіна

“Доводжу почате до кінця”

Програма спрямована на затвердження Тернівки як міста, комфортного для життя, привабливого для ведення бізнесу, та подолання стереотипу про занепале шахтарське містечко, у якому поширена наркоманія та існують проблеми з водопостачанням.

Перша дія, яку я зроблю, ставши мером Тернівки, — проведення усебічного фінансового та управлінського аудиту “ТЖКП” та звільнення Мамедова.

Упровадження змін і подолання проблем, які роками не вирішувались, потребують не лише великих зусиль, але й комплексного підходу до управління містом, коли керівники не кидаються від однієї проблеми до іншої, а послідовно їх вирішують, залучаючи всіх небайдужих жителів міста. Тому нова влада буде:

відкритою до людей — кожен житель може звертатися до влади для вирішення міських проблем та отримувати детальну інформацію про роботу міської ради;

готовою до сучасних перетворень — міська влада має розуміти новітні тенденції розвитку міст і використовувати передовий досвід;

доводити почате до кінця — кожна розпочата справа повинна мати логічне завершення, лише потім треба братися за нові, бо інакше робота місцевого самоврядування малоефективна.

Подолання проблем і викликів, які стоять перед Тернівкою, вимагає єдиного довготривалого плану дій, тому разом із жителями ми розробили Стратегію розвитку міста. Вона стала основою для створення Програми кандидата і визначення пріоритетних напрямів роботи.

Доступна вода

Проблема води не вирішується роками, а ті, хто відповідає за неї, увесь цей час лишаються на місці. Вирішити питання води можна лише в координації з усіма зацікавленими сторонами та виключно на професійній основі, а хто не здатен це зробити — має піти! Завдання цього напряму:

розробка та користування альтернативними джерелами водозабору;

створення та використання резервуарів для питної води;

оновлення комунікацій водопостачання.

Економічний розвиток

Саме привабливий економічний клімат сприяє залученню в місто грошей. Від кількості останніх залежить наповненість місцевого бюджету, а значить, і благоустрій та розвиток міста. Потрібно відродити конкурентоспроможність промислового комплексу Тернівки шляхом створення нових видів підприємств. Завдання цього напряму:

забезпечити надання пільг бізнесу, що починає розвиватися;

залучення інвесторів до проєктів;

відкриття виробничих підприємств;

співпраця з близькими громадами.

Відновлення доріг

Сьогодні дороги ремонтуються лише на центральних вулицях. Ремонти неякісні. Асфальт у найкращому разі тримається рік-два. Ремонти на околицях міста, у приватному секторі практично не ведуться. Щоб змінити ситуацію у сфері ремонтів і будівництва доріг, нам треба виконати декілька важливих кроків:

переорієнтувати ремонти на приватний сектор, внутрішньоквартальні та прибудинкові дороги;

створити комісію з контролю якості та дотримання будівельних норм при проведенні дорожніх робіт;

замінити ґрунтові дороги на асфальтовані з урахуванням необхідних комунікацій.

Боротьба із соціальними хворобами

Наркоманія і алкоголізм — це соціальні хвороби, які завдають великої шкоди нашому місту. Викорінити це явище лише покаранням неможливо. Ті, хто зазнав хвороби або схильний до негативного впливу, потребують нашої допомоги та розуміння в першу чергу. Тому необхідний комплекс заходів із протидії наркоманії. Завдання цього напряму:

боротьба з обігом наркотиків у співпраці з правоохоронцями;

розробка проєкту реабілітації та адаптації наркозалежних у суспільстві;

проведення просвітницької та інформаційної роботи серед молоді.

Розвиток спорту та дозвілля

Тернівка завжди була спортивним містом. Але сьогодні матеріальна база потребує оновлення. І в цьому напрямі ми маємо низку завдань, передусім пов’язаних із реконструкцією та ремонтом. Також у цьому напрямі є важливим розширення місць для відпочинку. Завдання цього напряму:

завершення реконструкції ДЮСШ “Темп”;

реконструкція шкільних спортивних майданчиків;

відновлення Комишової балки як зони відпочинку для всієї сім’ї.

Безпека міста

Безпека в міському просторі має надважливе значення. Безпечне середовище — це не лише комфорт на вулицях, а й необхідна умова розвитку комерційної інфраструктури, що матиме позитивний вплив на економіку міста. Наші кроки в цьому напрямі:

встановлення енергоощадного вуличного освітлення;

упровадження системи відеоспостереження;

цілодобове патрулювання вулиць міста.

Приєднуйтесь до моєї команди!

Доведемо почате до кінця!

З повагою до вас — Олексій Добродькін!

В основу програми покладено Стратегію розвитку,

підготовану у співпраці з жителями Тернівки та профільними експертами.

pdf НАЗАД